OKAZION! Shitet ambjent sherbimi te Unives City.

bool(false)
107,316 €

Për Shitje
Përshkrimi

Shitet ambjent sherbimi te Univers City.
Dyqani ka nje siperfaqe totale 48.78m2 nga te cilat 43.60 m2 siperfaqe e brendshme dhe 2.18 m2 siperfaqe e perbashket.
Shitet me nje cmim okazion 2200 euro/m2.

er me shume informacion rreth prones kontaktoni nr : +355696399575

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO378
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: New
  • Sip. Totale: 49 m2
  • Sip. e brendshme: 44 m2
  • Cmimi per meter: 2200 €
  • Cmimi i pronës: 107,316 €