SHITET AMBIENT KOMERCIAL 218m2

bool(false)
260,000 €

Për Shitje
Përshkrimi

• Shitet ambient komercial i pershtatshem per lloje te ndryshme aktivitetesh dhe me akses ne rruge kryesore.
• Me adrese: "Bulevardi Blu" Kamez, qendra tregetare "Ana Center", perballe shkolles "Ibrahim Rrugova".
Informacion mbi pronen:
• Siperfaqja e ambientit eshte 218 m2.
• Kati perdhe
• Ambienti disponon certifikate pronesie.
• Mundesi shume e mire investimi.
• Aktualisht me qera si Akademi dance.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO9
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: Used
  • Sip. Totale: 218 m2
  • Tualet: 2
  • Kati: perdhe
  • Cmimi i pronës: 260,000 €
Amenities