Shitet apartament i tipologjise 3+1 ne Porcelan.

bool(false)
234,702 €

PĂ«r Shitje
PĂ«rshkrimi

Shitet apartament i tipologjise 3+1 ne Porcelan.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 138.06 m2 nga te cilat siperfaqa neto 117m2dhe siperfaqe e ambjenteve te perbashketa 21.06m2.
Apartamenti organizhet ne :
1 sallon ndenje me kuzhine te perbashket;
3 dhome gjumi;
2 tualete;
1 ballkon.

Për më shumë detaje mbi pronën telefono: 📲 +355 69 639 9575.

Detajet e Pronës
 • ID e PronĂ«s: PRO380
 • Lloji i PronĂ«s: Apartment
 • Statusi i pronĂ«s: New
 • Sip. Totale: 138.06 m2
 • Sip. e brendshme: 117 m2
 • Dhoma: 4
 • Dhomat e gjumit: 3
 • Tualet: 2
 • Kati: 5
 • Cmimi per meter: 1700 €
 • Cmimi i pronĂ«s: 234,702 €