Shitet Apartament 2+1 në Zonën Prestigjoze të Vilave Gjermane, Pranë Xibrakut

bool(false)
212,800 €

Për Shitje
Përshkrimi

Shiten apartamente 2+1 në Vilat Gjermane, pranë Xibrakut.
Apartamentet ofrojnë hapësira të ndryshme, si më poshtë:
1. Sipërfaqe totale prej 133 m², ku 115 m² janë përbërë nga hapësira banimi dhe 18 m² janë hapësira të përbashkëta.
2. Sipërfaqe totale prej 123 m², ku 106 m² janë përbërë nga hapësira banimi dhe 17 m² janë hapësira të përbashkëta.
3. Sipërfaqe totale prej 112.2 m², ku 94.4 m² janë përbërë nga hapësira banimi dhe 17.8 m² janë hapësira të përbashkëta.
Apartamentet përbëhen nga një hapësirë ndenjeje e kombinuar me kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe dy banja. Ndodhen në kat të dytë të ndërtesës. Çmimi është 1600€ për m².

Detajet e Pronës
 • ID e Pronës: PRO362
 • Lloji i Pronës: Apartment
 • Statusi i pronës: New
 • Sip. Totale: 133 m2
 • Sip. e brendshme: 115 m2
 • Dhoma: 3
 • Dhomat e gjumit: 2
 • Tualet: 2
 • Kati: 2
 • Cmimi per meter: 1600 €
 • Cmimi i pronës: 212,800 €