Okazion! Shitet shtepi private 2-kateshe , prane Concord Center

bool(false)
180,000 €

Për Shitje
Përshkrimi

Shitet shtepi private 2-kateshe , prane Concord Center!
Shtepia organizohet :
Kati 1 - 1 dhome gjumi, 2 dhoma ndenjeje, tualet dhe verande.
Kati 2 - 3 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet.
2 poste parkimi
Siperfaqe trualli 207m2
Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 180000Euro

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO366
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: Used
  • Dhoma: 6
  • Dhomat e gjumit: 4
  • Tualet: 2
  • Cmimi i pronës: 180,000 €