Apartament 2+1 ne shitje te "Mihal Grameno"

bool(false)
209,800 €

Për Shitje
Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje te "Mihal Grameno"

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102.35 m2 ku 89m2 eshte siperfaqa e brendshme dhe 13.35 ambjentet e perbashketa.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nderteses, dhe organizohet ne :
1 sallon ndenje me kuzhine te perbashket
2 dhoma gjumi
1 ballkon
2 tualete.
Cmimi per meter katror 2050euro i diskutueshem.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO371
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: New
  • Sip. Totale: 102.35 m2
  • Sip. e brendshme: 89 m2
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualet: 2
  • Cmimi per meter: 2050 €
  • Cmimi i pronës: 209,800 €