OKAZION! Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti. Vlore.

bool(false)
167,128 €

Për Shitje
Përshkrimi

Shitet apartament i tipologjise 2+1 me pamje nga deti te Uji i Ftohte, Vlore.
Apartamenti ndodhet ne katin e kartert dhe organizohet ne 1 sallon ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 128.56 m2 Bruto nga ku, 101 m2 siperfaqe neto ndertimi, 11.14 m2 siperfaqe ballkoni dhe 16.32 m2 siperfaqe te ambjenteve te perbashketa.
Apartamenti zoteron certifikate pronesie.
Cmimi okazion 1300 Euro/m2

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO373
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: New
  • Sip. Totale: 129 m2
  • Sip. e brendshme: 101 m2
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualet: 2
  • Cmimi per meter: 1300 €
  • Cmimi i pronës: 167,128 €