Shitet apartament 2+1 te Liqeni i Thate.

bool(false)
232,520 €

Për Shitje
Përshkrimi

Shitet apartament i tipologjise 2+1+2 te Liqeni i Thate.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 116.26 m2 nga te cilat: siperfaqe neto 99.2 m2, siperfaqe e perbashket 15.06m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te objektit dhe eshte i organizuar ne: kuzhine dhe sallon i perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete.
Cmimi 2000Euro/m2 i diskutueshem.
Apartamenti shoqerohet me nje post parkimi me cmim Extra.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO374
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Under Construction
  • Sip. Totale: 116 m2
  • Sip. e brendshme: 99 m2
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualet: 2
  • Cmimi per meter: 2000 €
  • Cmimi i pronës: 232,520 €