OKAZION! Shitet apartament i tipologjise 3+1, Astir

bool(false)
189,735 €

Për Shitje
Përshkrimi

Shitet apartament i tipologjise 3+1 ne Astir.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe ka nje siperfaqe prej 180.7m2 nga te cilat siperfaqa neto 156.8m2 dhe siperfaqe e ambjenteve te perbashketa 23.9m2.
Apartamenti organizhet ne :
1 sallon ndenje me kuzhine te perbashket;
3 dhoma gjumi;
2 tualte;
1 ballkon.

Apartamenti shitet i shoqeruar me nje post parkimi me cmim extra.
Per cdo informacion, kontaktoni nr cel : +355696399575

Detajet e Pronës
 • ID e Pronës: PRO375
 • Lloji i Pronës: Apartment
 • Statusi i pronës: Under Construction
 • Sip. Totale: 180.7 m2
 • Sip. e brendshme: 156.8 m2
 • Dhoma: 4
 • Dhomat e gjumit: 3
 • Tualet: 2
 • Kati: 1
 • Cmimi per meter: 1050 €
 • Cmimi i pronës: 189,735 €