OKAZION! Shitet Apartament I Tipologjise 2+1, Astir

bool(false)
96,810 €

Për Shitje
Përshkrimi

Shitet apartament i tipologjise 3+1 ne Astir.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim dhe ka nje siperfaqe prej 92.2 m2 nga te cilat siperfaqa neto 77.4m2 dhe siperfaqe e ambjenteve te perbashketa 14.8m2.
Apartamenti organizhet ne :
1 sallon ndenje me kuzhine te perbashket;
2 dhoma gjumi;
1 tualt;
1 ballkon.

Apartamenti shitet i shoqeruar me nje post parkimi me cmim extra.
Per cdo informacion, kontaktoni nr cel : +355696399575

Detajet e Pronës
 • ID e Pronës: PRO376
 • Lloji i Pronës: Apartment
 • Statusi i pronës: Under Construction
 • Sip. Totale: 92 m2
 • Sip. e brendshme: 77 m2
 • Sip. Toke: 15 m2
 • Dhoma: 3
 • Dhomat e gjumit: 2
 • Tualet: 1
 • Kati: 5
 • Cmimi per meter: 1050 €
 • Cmimi i pronës: 96,810 €