bool(false)
135,660 €

Për Shitje
Përshkrimi

Shitet apartament i tipologjise 1+1 ne laprake perballe Uni."Zoja e Keshillit te Mire.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71.4 m2 nga te cilat siperfaqa neto 59m2dhe siperfaqe e ambjenteve te perbashketa 12.4m2.
Apartamenti organizhet ne :
1 sallon ndenje me kuzhine te perbashket;
1 dhome gjumi;
1 tualt;
1 ballkon.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO377
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Under Construction
  • Sip. Totale: 71 m2
  • Sip. e brendshme: 59 m2
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualet: 1
  • Cmimi per meter: 1900 €
  • Cmimi i pronës: 135,660 €