Shitet Ambjent Komercial ne Book Building, Tirana!

bool(false)
7,561,840 €

Për Shitje
Përshkrimi

'BOOK BUILDING" eshte nje ndertese qe ofron ambjente komerciale moderne ne te cilen po aplikohen standartet me te larta te ndertimit duke ofruar cilesi shume te larte ne konstruksion rifiniture dhe arkitekture moderne te projektuar nga studio e cila ka projektuar "Sheshin Skenderbej" dhe "Hotel Plazza".
Ne katet e para do te zene vend zyra te administrates publike, ambjente ekspozitash, evente kulturore, biznese te ndryshme do te kene mundesine te zhvillojne aktivitetin e tyre tregtar ne dyqanet luksoze.
Ambienti jone i sherbimit ndodhet ne katin e pare.
Siperfaqja neto e ambientit eshte 787.69 m2.
Siperfaqja bruto e ambientit eshte 945.23 m2
Shitet me super okazion cmim kleringu.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO295
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: New
  • Sip. Totale: 945.23 m2
  • Sip. e brendshme: 787.69 m2
  • Kati: 1
  • Cmimi per meter: 8000 €
  • Cmimi i pronës: 7,561,840 €