Shitet njesi biznesi ne kompleksin River Residence

bool(false)
722,000 €

Për Shitje
Përshkrimi

Shitet njesi biznesi ne kompleksin River Residence me siperfaqe 180.5 m2.
Njesia e biznesit pozicionohet ne njeren prej godinave te rezidences, në katin 0.
Njesia ka ekspozim maksimal permes vetratave te medha ne dy ane.
Nga ana lindore njësia ka pamje nga Bulevardi “Migjeni” dhe Bulevardi “Zhan D’Ark”.
Nga ana perendimore njësia ka pamje nga oborri i brendshem i rezidences.
Eshte i mundur financimi me bankat partnere deri ne 70%.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO317
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: New
  • Sip. Totale: 181 m2
  • Cmimi per meter: 4000 €
  • Cmimi i pronës: 722,000 €