Shitet Njesi Biznesi Ne Kompleksin River Residence

bool(false)
566,190 €

Për Shitje
Përshkrimi

Shitet njesi biznesi ne kompleksin River Residence me siperfaqe 209.7 m2.
Njesia e biznesit pozicionohet ne nje prej godinave te rezidences, ne katin 1.
Njesia eshte kendore e ekspspozuar ne pothuajse te gjithe perimetrin me fasade xhami dhe me pamje nga Bulevardi “Migjeni”
dhe Bulevardi “Zhan D’Ark”.
Eshte i mundur financimi me bankat partnere deri ne 70%.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO320
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: New
  • Sip. Totale: 209.7 m2
  • Kati: 1
  • Cmimi per meter: 2700 €
  • Cmimi i pronës: 566,190 €