Përshkrimi

Ambient Komercial per Shitje
▪︎Bulevardi Blu Kamez, qendra tregetare #Ana_Center, perballe Shkolles "Ibrahim Rrugova".
▪︎Siperfaqja 79 m2.
▪︎Cmimi 1500 euro/m2.

Informacione mbi pronen:
▪︎Njesia disponon certifikate pronesie.
▪︎E pershtatshme per zyra, butik, klinika dhe laborator mjekesore, qender estetike, qender kursesh dhe gjuhesh te huaja etj....!
▪︎Ambjenti eshte i investuar deri ne detaje, tavane gipsi, ndricim led.
▪︎Akses ne rruge kryesore (Nacionale).

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO339
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: New
  • Sip. Totale: 79 m2
  • Cmimi per meter: 1500 €
  • Cmimi i pronës: 118,500 €