SHITET DYQAN 80 M2

bool(false)
120,000 €

Dhene me qira
Përshkrimi

Ambient Komercial per Shitje
▪︎Bulevardi Blu Kamez, qendra tregetare #Ana_Center, perballe Shkolles "Ibrahim Rrugova".
▪︎Siperfaqja 80 m2.
▪︎Cmimi 120.000 Euro.

Informacione mbi pronen:
▪︎Njesia disponon certifikate pronesie.
▪︎E pershtatshme per zyra, butik, klinika dhe laborator mjekesore, qender estetike, qender kursesh dhe gjuhesh te huaja etj....!
▪︎Ambjenti eshte i investuar deri ne detaje, me parket AC5, tavane gipsi, ndricim led.
▪︎Akses ne rruge kryesore (Nacionale).

Kontakt: 0695794323

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO213
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: Used
  • Sip. Totale: 80 m2
  • Cmimi i pronës: 120,000 €